Periyodik kontrol, periyodik muayene, iş hijyeni ortam ölçümü, topraklama ölçümü, yangın tesisatı periyodik kontrolü ve depo raf periyodik kontrolü konularında Türkak Onaylı Çözüm ortağınız.

PERİYODİK KONTROL,PERİYODİK MUAYENE

TRAKYA BÖLGESİ BAŞTA OLMA ÜZERE TÜM MARMARA BÖLGESİNDE PERİYODİK KONTROL, TOPRAKLAMA ÖLÇÜMÜ, YANGIN TESİSATI PERİYODİK KONTROLÜ, DEPO RAF PERİYODİK KONTROLÜ, İŞ HİJYENİ ORTAM ÖLÇÜMÜ, GÜRÜLTÜ ÖLÇÜMÜ, YANGIN TESİSATI MUAYENESİ, PERİYODİK MUAYENE HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ.

Trakya Laboratuvar olarak işletmenizin ihtiyacı olan periyodik kontrol ve periyodik muayene hizmetlerini sunmaktayız. Tecrübeli, dinamik, yetkin kadromuzla bölgemizde kendimizi kanıtlamış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Periyodik kontroller başta olmak üzere verdiğimiz hizmetlerimizde, Türkak, İsgüm akreditasyonlarımız, Sanayi Bakanlığı Yetki Belgelerimiz ile işletmenizin yasal sorumluluklarını da karşılayan bir firma olarak öne çıkmaktayız. 

İşletmemiz, Trakya bölgesinde; Çerkezköy, Çorlu, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Lüleburgaz, Silivri, Çatalca, Hadımköy, Büyükçekmece, İstanbul, İkitelli, Esenyurtta bulunan aktif müşterilerine yangın tesisatı periyodik kontrolü, İş hijyeni ölçümü,  topraklama ölçümü, depo raf periyodik kontrolü, gürültü ölçümü, havalandırma tesisatı periyodik kontrolü hizmetleri başta olmak üzere bir çok periyodik kontrol ve periyodik muayene hizmetlerini uzman kadrosu ve yetkin personeliyle vermektedir.

Bunun dışında Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce, Çanakkale, Bursa illerinde bulunan müşterilerimize de periyodik kontrol ve ölçüm hizmetleri vermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetlerin detaylarına “Hizmetlerimiz” sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Özetleyecek olursak: Türkak onaylı Basınçlı Kap ve Kaldırma Araçları Periyodik Muayeneleri, Buhar Kazanı, Sıcak su kazanı, Kızgın Yağ Kazanı, Kompresör hava tankı, basınçlı hava tankı, Boyama Kazanı, Hidrofor, Genleşme Tankı Periyodik Muayene ve Periyodik Kontrolü, tahribatsız muayene, Kriyojenik tankların periyodik muayenesi, Kişisel Maruziyet ve Ortam Ölçümleri, İSGÜM onaylı olarak yapılmaktadır.

Topraklama ölçümü, Elektrik Tesisatı periyodik muayenesi, Topraklama Periyodik kontrolü, Kaçak akım röle testi,  Jeneratör Periyodik kontrolü, Türkak onaylı olarak yapılmaktadır. Ayrıca Kompanzasyon kontrolü, Süreklilik Testi, ve tüm elektriksel testler yapılmaktadır. Yangın Tesisatı Periyodik Kontrolü, Yağmurlama (Sprinkler) sistemleri, Yangın Pompa İstasyonu, Yangın Hidrant Sistemi, Sulu Söndürme sistemleri, Köpüklü söndürme Sistemleri, Algılama Alarm sistemleri, Acil Aydınlatma ve yönlendirme sistemleri, Yangın Tesisatı Periyodik Muayenesi, Türkak kapsamında uzman mühendislerimizce kontrol edilmektedir. Havalandırma ve Klima Tesisatı Periyodik Kontrolü, Havalandırma Yeterlilik kontrolü, Havalandırma Tesisatı proje kontrolü ve çizimi gerçekleştirilmektedir. Raf periyodik Kontrolü, Solidworks ile yük testi, Raf Statik Hesabı ve Periyodik Muayenesi, Makine ve Tezgah periyodik muayene, İş Makineleri Periyodik Muayene, Tezgah Muayene, Patlamadan Korunma dokümanı, Termal Kamera Ölçümü, Katodik Koruma Ölçümü, Termografik Muayene, Çevresel gürültü ölçümü, Akustik ses ölçümleri, Gürültü Ölçümü ve Haritalandırma, Kule Vinç, mobil vinç, Vinç, Caraskal, Platform, Yük asansörü, forklift, istif makinesi, Araç kaldırma lift, transpalet, iskele periyodik kontrolleri yapmaktadır.

Gizlilik Politikamız

Periyodik muayene

Sitemizde çerez ve benzeri yöntemlerle herhangi bir kullanıcı bilgisi toplanmamaktadır. Kişisel güvenliğiniz bizim için önemlidir.

İletişim Bilgilerimiz

Gazi Osmanpaşa Mah. Beyazsu Sk. No:24-26D ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ 02827262622 05325722270

0282 726 26 22

0532 572 22 70

info@trakyalaboratuvar.com.tr